Restaurant Ananda

4. února 2016 v 9:11 | Věra Miadiková/Jennifer Buffay |  Vyzkoušela jsemKaždý rok jezdím do Liberce a už takových 6 let pravidelně navštěvuji úžasnou vegetariánskou restauraci jménem Ananda,
a tak se konečně musím o ní s vámi podělit. Ananda je pár desítek metrů od libereckého náměstí
s radnicí. Venku je malé posezení a uvnitř je také dostatek místa, i když při každé mé návštěvě je zcela plno. Obsluha je formou bistra tzn., že pro jídlo si musíte dojít k pultu a sami si vybíráte a hned platíte. Jinak obsluha je velmi milá a všichni jak se zdá jsou opravdovými vegetariány.
V restauraci se nachází i úžasná veganská kavárna s luxuními zákusky a výbornou kávou. Všechny ingredience jsou zcela čerstvé a v bio kvalitě. Mimo jiné si zde můžete zakoupit veganskou čokoládu, domácí sirupy, marmelády, oříšky, kávu, čaje
a další produkty do vaší kuchyně. Cena za velké úžasné cappuccino se pohybuje kolem 40 kč a za jeden zákusek zaplatíte 20-30 kč. Cena za hlavní jídlo nepřeskočí 90 kč a porce se zdá nekočná. Kvalita jídla a místa stokrát převyšuje velmi nízkou cenu, kterou si ze něj určují.
Já sama sice nejsem vegetariánka, ale stoprocentně doporučuji všem všežravcům.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eric Morales Eric Morales | E-mail | Web | 12. září 2016 v 11:26 | Reagovat

I had heard about that the restaurateurs who brought you the Ambassador Dining Room in Baltimore welcome you to experience Royal Indian Cuisine at the blissful new Ananda Restaurant in Maple Lawn. Sample our seasonal specials while cozying up to one of our 8 charming fireplaces.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama